Orion Ödeme

Orion Pos Sistemleri ile ilgili ödeme işlemlerinizi aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak yapabilirsiniz.


Anasayfaya Dön

Biz Kimiz?

2006 yılından bu yana konuk ağırlama ve eğlence sektörlerinin ihtiyacı olan Satış Noktası Sistemleri'nin yazılım ve donanımına yönelik anahtar teslim çözümler üreten bir teknoloji firmasıyız.

 

Orion‘un en önemli hedefi;

Konuk ağırlama ve eğlence sektöründe kaliteli ve ülke şartlarına tam uyumlu bir ürün ortaya koymak—bu sayede ülke ekonomisine de katkıda bulunmaktır. Satışını yaptığı ORION POS yazılımında yeni nesil yazılım teknolojileri ve veri tabanı altyapısı kullanan ORION bu doğrultuda Microsoft ürünlerinden faydalanmaktadır.

 

Farkımız;
• Yalnızca konuk ağırlama ve eğlence sektörlerine hizmet veren bir firma olmamız.
• Çözüme odaklanan bir firma olmamız.
• İhtiyaçlarınızı tam olarak tespit edip size özel çözümler üretmemiz.
• Yazılım-donanım ve tüm diğer ihtiyaçlarınızı birlikte sunmamız.
• Kuruluş sonrası 7-24 birinci sınıf destek hizmetimiz.
• Müşteri memnuniyetini her şeyden önde tutmamız.

 

Bunların yanısıra;
Sektörde kullanılan yabancı yazılımların özelliklerinin ülkemize tam olarak uymaması, aşırı maliyetleri ve isteklerinize anında cevap vermede yaşadıkları problemler; yerli firmaların bir bölümünün de, özellikle satış sonrası servis konusunda yeterli kurumsal anlayışa ulaşamaması gibi nedenlerden dolayı Orion'un kullanıcıları için büyük avantajlar sağladığını savunuyoruz.

 

Yazılım uzmanı mühendislerimiz, 7/24 destek sağlayan teknik servisimiz ve alanında yetkin satış kadromuzla her zaman yanınızdayız.